GREEN PROJECT

Green Project: Markalama sistemlerinde İtalyan uzmanlığı…


Green Project Srl, çelik ve alüminyum sanayileri için markalama sistemleri ve otomatik karakter tanıma sistemleri üretim ve pazarlamasında dünyanın önde gelen kuruluşlarından biridir.

1995 yılında en önemli İtalyan çelik üretim şirketinden bir grup profesyonel tarafından Genova’da kurulan Green Project Srl, yıllar içinde istikrarlı biçimde büyümüş ve uluslararası piyasalardaki yerini sağlamlaştırmıştır. Son teknolojiyi kullanan Green Project, çelik sanayindeki tüm uygulamaları kapsayan farklı türde markalama makinaları üretmektedir. Green Project, son 5 yılda üretiği 150’den fazla makinayla alanındaki başlıca aktörlerden biridir. Şirket Danieli, SMS Siemag ve Siemens VAI gibi dünyanın önde gelen üstlenicileriyle, ayrıca Tenaris, Tyssen Krupp vs. gibi nihai kullanıcılarla verimli bir ilişki tesis etmiştir.

Green Project büyümekte olan bir şirkettir ve şu anda yaklaşık 40 kişiye istihdam sunup, yıllık 10 milyon Euro’ya yakın ciro elde etmektedir. Garantili ve kaliteli ürünler temin etmek adına, her bir makine tamamen Green Project’in kendi atölyelerinde tasarlanmakta ve üretilmektedir. Bu atölyelerde tüm bileşenler – mekanik ve elektrik aksamlar, otomasyon yazılımları – bütünlüklü testlere tabi tutulmaktadır. Üretim döneminin tamamı, sıkı kalite ve çevre standartları (ISO 9001-2008 belgesi N. IT-5234/1998 ve ISO 14001 belgesi N. EMS-1724/2007) çerçevesinde kontrol edilmektedir.

Green Project gerek doğrudan gerekse işbirliği yaptığı şirketler aracılığıyla, tüm dünyada son derece etkin bir satış sonrası servis hizmeti sunmaktadır.

 

Web sitesi linki : http://www.greenproject.it/


Şirket Tanıtımı : PDF – Green Project Brouchure