Heinrich GEORG GmbH Maschinenfabrik

Bizimle teknolojide liderliğe..

Aile şirketimizin 3. jenerasyonu ile de amacımız;  insanların günlük işlerini en verimli şekilde yapabilmeleri  için teknik açıdan lider çözümler üretmektir. Dikkatli teknik değerlendirme sonucu çözüm üretmekle insanların üzerinden sorumluluğu alıyoruz.

Ürün gamımız; dünya lideri bitirme hatlarımızdan, özel amaç makine tezgahlarına ve trafo endüstrisi için üretim hatlarına uzanmaktadır. Dünya çapında 500 çalışan ile ulaşılan 100 milyon Euro ciro.

GEORG müşterileri dünyanın her yerindendir. Her ne üretirsek üretelim, müşterilerimizi ihtiyaçları ve en yüksek hassasiyet her zaman odaklandığımız konulardır. Müşterilerimiz ve ortaklarımız için, her zaman hedefimiz sürdürülebilir değerler yaratmaktır.

Değişik iş alanlarımız için; pazar hareketliliği, enerji ve endüstri açısından kendimizi en iyi şekilde konumlandırmaktayız. Rakiplerine nazaran kendilerini lider konumda tutabilmeleri adına müşterilerimiz ile devamlı dirsek temasındayız. Müşterilerimiz arasında dünya çapında güvenle anılmak şirket felsefemizdir.

 

Web sitesi linki : http://www.georg.com/cms

 

Georg image brochure